агенція новин

Перша ліга. "Прикарпаття" стартує з поразки (фото)

В Івано-Франківську стартував сезон Першої ліги. Новачок дивізіону приймав амбіційну команду з Одеської області, яка закінчила минулий чемпіонат на 12-му місці.

До перерви небезпечних моментів у матчі практично не було. Перший удар в ствір господарі завдали на 14-й хвилині зусиллями Романа Борисевича. Через третину тайму гості відповіли своїм випадом і попаданням в ворота "Прикарпаття", але удар виявився занадто слабким.

Було помітно, що господарі в основному будують атаки правим флангом, де активним був Богдан Оринчак.

В центрі поля Володимир Боришкевич і Роман Борисевич в перші 30 хвилин явно перегравали своїх опонентів з "Балкан". Але як тільки м'яч заходив до фінальної для атак господарів третини поля, захисники одразу ж вибивали його подалі.

По суті вперше Ігор "Халк" Худоб'як по-справжньому небезпечно зустрівся з "круглим" лише на 41-й хвилині, але і тут голкіпер суперника був спритнішим і зіграв на випередження.

Якщо говорити про підходи до володінь суперника у виконанні підопічних Андрія Пархоменка, то першим серйозним з них можна назвати штрафний у виконанні Руслана Паламаря на 34-й хвилині. М'яч пройшов в метрі від правої штанги.

Вихід Веприка замість Боришкевича не сильно змінив акценти в другому таймі. Найбільш небезпечним моментом в першій його третині відзначилися саме гості. З ударом Георгієва, як і з добиванням Златова, впорався воротар "Прикарпаття" Остап Вульчин.

Але через п'ять хвилин Романа Блавацький призначив сумнівний пенальті у ворота господарів. Численні повтори підтвердужють, що порушення правил Остапом Вульчином на Дмитрі Болокані не були і близько.

Взагалі, суддівсто львівського арбітра залишило неоднозначне враження. Своїми свистками в сторону господарів він залишив чимало питань, а непоставлений на останніх секундах пенальті у ворота Балкан за гру рукою в своєму карному майданчику і взагалі обурює. Послідовність - це не девіз Блавацького.

за матеріалами UA-футбол

Першість України. Перша ліга. 1 тур
«Прикарпаття» (Івано-Франківськ) - «Балкани» (Зоря) - 0:1
Гол: М.Златов, 59 (пен.)

Прикарпаття: Вульчин, Данищук, Бочкур, Ковальчук, Яневич, Борисевич, Оринчак (Квасний, 78), Цюцюра (Януш, 56), Боришкевич (Веприк, 46), Конкольняк, Худобяк. Запасні: Піцан, Бойко, Француз, Геник. Головний тренер: Володимир Ковалюк.

Балкани: Паламарчук, Чернишов, Саламаха, Юречко, Платунов (Опря, 68), Ільницький (Гончаренко, 90+1), Георгієв (Болокан, 56), Герасимець (В.Златов, 80), К.Пархоменко, Паламар (Райчев, 68), М.Златов. Запасні: Лукаш, Любчак. Головний тренер: Андрій Пархоменко.

Попередження: Боришкевич, 42, Борисевич, 45+1, Вульчин, 58, Худобяк, 90+  - Герасимец, 69, Райчев, 90+5

20 липня 2018 року. 18:00. Івано-Франківськ. Стадіон «Рух». 3600 глядачів.
Арбітр: Р.Блавацький (Львів). Асистенти арбітра: Р.Якимик (Львів), А.Шевчук (Рівне).
4-й арбітр: А.Романюк (Івано-Франківськ). Спостерігач арбітражу: М.Левко (Чернівці).

Після завершення матчу першого туру чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги, в якому зустрічались Прикарпаття і Балкани (0:1), тренери обох команд поспілкувалися з журналістами.

Обидва наставники відзначили хорошу атмосферу на стадіоні і безкомпромісну боротьбу, інформує кореспондент Фіртки.