агенція новин
Яв Назар

СТАТТІ АВТОРА

Мальдавани

Один мій давній, не дуже близький знайомий, віддавши свого часу студіям шість років на історика-етнографа,  стверджує, що Молдова і Мальдіви – мають спільних предків.

490 1

2+5

Знову Різдво на щастя. Знову, на менше щастя,  розмови і балачки про правильну дату.

634 0

Міхо – 50

З чим ми його всі  щиро від душі вітаємо і всіх благ бажаємо.

506 0

Кіборги. Кіно буде

Якщо за останні три роки і відбулися десь рушійні реформи, з благотворним результатом, то це по за всяким сумнівом сфера культури.

644 0

200 книжок генпрокурора - і камбек лікнеп

Начитані до шести небес усіма  книжками світу, вони будуть викладати в’язням основи теології, права, природознавства, і кібернетику, і астрономію, і сім вільних мистецтв (біоніку, меметику, кіберпсихоніку, еко-економіку, українську мову, літературу і трудове навчання).

551 3

НАБУ. Країна Ельзи. Мер Чукалівки

Нє, направду, треба щось міняти, так далі не мож…

311 0

Майданс неодобрямс

Майдан сьогодні річ не ефективна. Ось збереться люд – добрий, щирий, чесний, патріотичний й прогресивний – на Майдані Незалежності, Хрещатику, Софіївській… І що далі ? Порошенко – не Янукович. Він – хитрий...

263 4

Податки і ІДІЛ в Україні

За ситуації, коли Порошенко перемагає вдруге на президентських (якщо вони будуть, дай Боже, аби були), пропоную  - не чинити масових міграцій у вавилони і не утворювати карпатських бандеравтономій, а створювати філіали ІДІЛ. 

222 1

Е-бать

Фіг вже з тими ефірами, де одне опудало перебиває інше, а те, інше після « я вас не перебивав», перебиває  всіх тих, хто його не перебирав.

242 0

Дербі і дебіли

На галицьке дербі франківчани очікували понад десять років. Нарешті сталося. Матч, як всі знаємо, завершився переможно для ФК «Прикарпаття», хоча й не без допомоги рефері в епізоді з першим забитим голом.

262 1

Антирагуль і анти-Надія

Саакашвілі можна любити, можна не любити, але поважати необхідно. Найбільше за те – що не рогуль. Не боягуз, не пристосуванець, не казнокрад, не задолиз і взагалі не лис, той, що Микита, на відміну від стількох наших політиків, і, найперше, нашого «Найпершого».

258 1

Не врятує нас принцеса Лея, ані сама Дейенеріс Таргарієн

В Україні справжня проблема появилася не тоді, коли розчинився СРСР, а коли всі патріотичні політичні рухи кинулися в неоконсерватори, на штиб Степана Хмари і Левка Лук’яненка, і в неоліберали, як Народний Рух, порушуючи при цьому як підвалини історичних реалій того суспільства часів голодних 90-х, так і компрометуючи дітище Рейгана та Тетчер.

253 0

Без футурбацій

Перевірте запас Святого духа в собі.

246 0

Бути рагулем

Рогулі країни –  єднайтеся! Біжіть записуватися в ряди нової  партії стрімко, поки ваш час не минув.

261 1

Про хрещення Русі-України від Володимира Великого, зречення Петра і гогів-магогів з мамоною

    Спочатку про менш важливе. Порошенко копає собі яму  своїми ж руками, і це його приватна справа, в України  справа і доля інша, з Саакашвілі чи без нього. Утім віддаємо належне тактичним ходівкам Пороха - у розпал літа,&n ...
282 0

Агрогноми? Агронавти!

...А якщо ви селюк чи міщук – то  місце вам у кюветі Пацикова.

241 0

Задниця Седюка

Не повіривдва місяці тому, що пранкер – давно без перебільшення світового значення – Седюк скоїв ту дурнувату витівку, оголивши дупу,  на всю Європу і світ.  Я думав, то був Порошенко, з прапором прогресивної, союзницької держави англосаксонського типу.

218 0

Чорний лебідь Юля. Гібридна диктатура

Шкода хлопа, шкода, ви точно не знайде, якщо доживете, вулиці Порошенка. Напевно. Лиш  у підручниках історії, з маленької літери, сподіваюся після не цих реформ освіти, наступних, з епіграфом: у нього був шанс, він вибрав гроші.

126 1

Бритванка і мідний тазік

24 червня 1717 року в Англії масонами було створено Велику об’єднану ложу Англії.  24 червня 2016 року більшість жителів Великої Британії проголосували за вихід з Європейського Союзу. Який між цими різними епохальними подіями існує зв'язок?

148 3

Про Франко-Фест, Скрипничука і геїв, футбол

Можна без зайвого словесного пафосу підсумувати: попри певну червневу сірість, наче осінню, і апатію великого числа жителів міста, як все ще невиправних провінціалів, - фестиваль вдався.

128 1

Ох, у сему маю…

Всіх зараз цікавить одне: а що буде робити , і як, найголовніше,  Надія Савченко?  І чомусь не так багато стурбовані її, якщо не фізичним станом після двох років кацапської  буцегарні, то психологічним?

129 2

Потрібно Євробачення ?

Ще мудрі греки в давнину радили триматися міри і уникати крайнощів.  Природно і дуже  приємно, що лунають звідусіль від українців слова гордості і радості за країну, співачку і себе.

130 1

А що є Євробачення?

Ще мудрі греки в давнину радили триматися міри і уникати крайнощів.

118 0

Гройсманія і Геть-манія. Що потім?

Козак мав двічі відмовитися від запропонованої Січею йому булави, а за третім разом погодитися, аби стати Гетьманом. Такий був ритуал. І новий прем’єр-міністр вчинив аналогічно. Маємо гетьмана з прізвищем Гройсман (Гриць) і козачим прізвиськом «Я вам всім покажу». Гей-гей-гей!

122 0

Маніхейство як антитеза слова «Бог»

Кажучи спрощено, але посутньо не викривлено, маніхейство це  багатолика у часі і просторі система актуалізації зла і наділення його рисами «всемогутності».

166 1

Авторський дайджест: Гогольфест Поповича. Орден Єзуїтів тощо

Як у нас вміють люди, які не вміють читати декларацій, ані законів, ні конституцій, подекуди взагалі не вміють читати, не знають мов, зеленої не тямлять, про що йдеться в тих чи  інших  текстах, - вміють зате затято «зрадоботити» і «зрадофілити».

115 0

Порошенко як В.О. (квантовий)

Небагато надій на те, що Яценюка і Порошенка нарешті напоумить ум і совість взятися серйозно за себе і внутрішніх ворогів, відмовитися від косметології на користь реальної роботи з реформами. 

112 2

Хунта не буде. М. буде

    "…навести порядок любим методом якщо до того дійде. Хунта не буде !!! Слава Нації !!!"   В принципі отак би мала реагувати словесно, а краще - безсловесно, дієво верховна влада суверенної унітарної держави, що турбуєтсья про само ...
107 0

Ванга не розкаже

Легальний розвал коаліції; Парламентські вибори; Імовірне прем’єрство Саакашвілі; Зороастрійський гороскоп та Інше.

134 0

Джиґітобандерівці

Демократія в непрофанному сенсі можлива лише після гібридного авторитаризму/гібридної демократії.

112 2

Три слова про Барну, биця-Диріва і Міху-Реформатора

От уявіть собі, злісні критики екс-сільголови Барни, що він би підступно накинувся не на Яценюка, а на Байдена кілька днів тому - що би ви тоді казали, лихослови?... 

107 0

Gратуляція, децентралізація, деолігархізація

Гратуляція пану Марцінківу, як переможцеві гонитви за мерське крісло. Заслужив.  Та чи заслужило місто, громада мати протягом щонайменше кількох років такого бургомістра? За всіма сукупними характеристиками – безсумнівно.

110 1

Свистав на вибори? Не буде грошей

Чим відрізняється популіст від патерналіста? Патерналіст, зазвичай, взяті на себе обіцянки виконує наполовину.

115 0

ПЕТЯ, БЕНЯ, обнімітесь Брати-Хлібороби!

Діархія - завжди для авторитарної людини, яким поза сумнівом є Петро Порошенко (хоч у варіанті «софт»), образливо гидлива. Її можна терпіти, з нею можна рахуватися – до пори до часу. 

107 3

Вишиватники і Приватники. Ну так...

Найперше – виборам ганьба, бо вони були розроблені за форматом петербурзьких, - спитайте, куди ми рухаємося і нафіґащо?..  

122 0

Ватники. Вишиватники. Приватники

Три біди в Україні. Крім доріг, дурнів і держави (не як такої, а дурної і з поганою дорогою) є, як ще не всім на жаль відомо, ще одна – потрійна: ВВП.

122 4

Леґал Леґо

Легалізувати проституцію? Нардеп від «Самопомочі», однак, забув уточнити в своєму мегаглобальному проекті - де: у Верховній Раді загалом, чи винятково в його партії.

96 2

Законопрожект…

Чи прийняття з подальшим впровадженням в дію закону про «Державне фінансування політичних партій» змінить положення «олігархізації політикуму» на всіх щаблях їм, олігархам,  у мінус? 

103 0

Свободные радикали в крові

Порошенку конче потрібні «300 спартанців»,  незрозуміло поки що, за Спарту чи Аркадію.

105 1

Грядущий президент, звичайно, ЮВТ

Привид близьких виборів гуляє вже не лише на «місцях», він шугає і коридорами Верховної Ради, і кабінетами Банкової.

133 6

VITA

Ті, хто вважає, що з політсилою «Свобода» покінчено після останніх трагічних подій у Києві, напевно, помиляються. Звісно, помірно поміркованих націоналістичних виборців тепер у них вкотре відніметься чи то на користь «Правого Сектору», чи «Радикальної партії Ляшка».

115 0

Доноси і лише доноси

Доноси як необхідність для не вибіркового виживання громадян. Громадяни – наголосимо, тим-то вони і відмінні від рабів сталінської чеканки – шєстьор в насєлєнії.

102 5

Жрець і король

Це непосильно для сучасних діячів – наслідувати геніїв від Бога?

108 2

Хто Правий?

    Правий Сектор проти правопорушень та злочинів на території України. Пацани, а давайте ви покараєте, як браво покарали ви людей топ-гопника Леня, наприклад, суддю Івано-Франківського Господарського суда Гритсу, який збив насмерть людину і не ...
120 0

Ободянський...

Чи варто ще чекати сюрпризів від івано-франківців?

107 2

Час «П»?

Боротьба між Порошенком і Наливайченком – добре чи погано? Нормально. Нічого дивного.  ПОП вже більше року біля керма держави, тому хоче чисто свою людину, зі свого клану на золоте місце директора СБУ. Чисто і конкретно.

106 1

Про футбол, народу команду і тонкий інститут війни

Таємними і не зовсім прихованими потугами США і Великобританії  - головним чином, Зепп Блаттер подав у відставку, щойно встигши посісти вчергове посаду президента ФІФА.

104 0

Гамарджоба, Патівісцемулі Міха. Здоровенькі Будемо!

В зв’язку з призначенням Міхеїла Саакашвілі головою Одеської обладміністрації, імовірно, слід очікувати, що через якийсь нетривалий час він власною персоною і очолить новий уряд. 

120 0

Більше ніж просто бокс

Є такі спортивні поєдинки - в даному випадку йдеться про боксерські - які зримо-незримо окреслюють хід історії. Тієї історії, яка виходить далеко за рамки тільки спорта, і яка як би персоналізовано у напівприхованій формі віщує про своє подальше "Лінійне Колесо".

124 0

Збройні формування

Поза сумнівами, всі збройні добровольчі формування рано чи пізно повинні бути інституціально підпорядковані державі. Краще, рано, ніж пізно.

108 0

Трошки про комплекси українців

Мабуть, мало що так  шкодить Україні, як побутовий і сакральний песимізм її дітей. То базарні леді і джентльмени торочать лише «всьо прапало», то інтелігенти від Забужко до Вербушко розводяться про неуникненне повтореня 1920 року...

123 0

Читання на ніч

Є велика доля правди у тому, що малі і великі крємлята полюбляють з обожненням не лише зловорожі американо-піндосійські бабки, заокеанські технології,  доступ до споживацьких благ, спосіб відпочинку а-ля «American Dream» і навіть не лише Голлівудське кіно, а ще й літературу різножанрову (перевертаються зраджені Достоєвський й Толстой). 

110 0

Справедлива, справедлива війна

Августин Блаженний, автор концепції Граду земного і Граду Божого, тим не менше наголошував на обов’язку кожної людини і кожної держави, сповідуючи заповіді любові, захищати невинних людей від злочинців і ревно  протидіяти злу та агресорам, щоби унеможливити поширення гріха в подальшому на людей.

123 0

242 дні героїчної оборони і битви за аеропорт в Донецьку

Путін отримав лише руїни і численні жертви, яких не рахує. Україна – теж, але які рахує. 

103 1

Про п.і П.

«Азов» змусив Паніна вибачитися за свої слова ? А чому «Азов», при всій глибоченній до нього повазі, не затримав цього  «охлобистіна софт» надовго, тримаючи в глухій коморі і буквально примушуючи СБУ   взяти його під арешт,  і не відпускати просто так?

109 2

Убий Діда Мороза

З погляду суто релігійного – «переривання» на бурхливе 1 січня у час найсуворішого зимового за тиждень до Великого Свята посту – глибинно є великою профанацією великої містерії, навіть якщо піст і без того не цілковито дотримується християнами

116 3

25

25 грудня Різдво Христове. Переважна частина християнського світу  - католики, православні, протестанти – святкують втілення Бога і людини на землі. Спасителя людства прихід. 

107 0

І теж про Свободу

Може пора брати приклад із Ільєнка, Левченка, які дійсно і абсолютно заслужено пройшли до парламенту і куди більш патріотичні і національно свідомі зараз у своїх виявах, ніж розгнівані флюїди латентних сепаратистів?

114 1

Тільки Сонце

Негативні песимісти мають одну велику перевагу над негативними оптимістами.  Вони, зазвичай,  апелюють безапеляційними аргументами на кшталт: «Все в руках олігархів», «Світова змова», «Американські  і москальскі розбори на нашій богообраній землі». Найбільш примітивні серед них ще й за старим добрим штурпцером додадуть обов’язково: «Жидомасони».

125 3

Про «Єднання»

Нібито кабінетна команда Петра Порошенка пропонувала позакабінетній Юлії Тимошенко посаду Міністра закордонних справ. На що остання нібито відповіла відмовою. Ця інформація, на перший погляд, може видаватися абсолютно «качкою», але «не останні вуха» з табору Юлії Володимирівни стверджують, що не зовсім «качка»…

132 2