агенція новин

США вирішили закрити проект Росія

 

 

Ми спеціально зробили паузу в коментарях про візит держсекретаря США Керрі в Москву для того, щоб дочекатися офіційних і неофіційних коментарів стосовно цього. Скажемо щиро, паузу можна було і не робити, бо реакція Москви настільки в’яла і шаблонна, що передбачити її було легко ще до того, як літак Керрі відірвався від бетону аеропорту ім. Даллеса в м. Вашингтон округ Колумбія.

 

Розкішні заяви Сергія Лаврова кажуть про те, що великі дози кокаїну не проходять безслідно навіть для таких тренованих діячів, як «Похмура конячка». Що лиш не плели росіяни – суцільна народна творчість. Тут і спільна боротьба з ІДІЛ, і вирішення конфлікту з Туреччиною, і взагалі – «за жисть». Найбільше тішать заголовки багатьох статей російської преси в стилі: «Керрі приїхав на аудієнцію до Путіна» і т.д. Все це спонукало нас розпочати серію статей з перекладом на зрозумілу мову того, що іноді відбувається. Це важливо для людей замучених Нарзаном, «русскім міром» та иншими важкими наркотиками.

 

Із серії: «Розшифровка чорної скриньки»

 

Отже, найголовніше питання, на яке російська преса і, звичайно ж, Путін з Лавровим, не дали осудної відповіді звучить так: «Чому в Москві?» Взагалі-то, Обама з Путіним зустрічається на багатосторонніх форумах, в перервах між виходом із зали і відвідинами туалету, а тут – Москва. Відповідь на це питання ми залишимо на фінал, а спочатку пройдемося по очевидних фактах.

 

Головне, про що віщають кремлівці, це нібито спільна боротьба з ІДІЛ. Будучи під глибоким наркозом, Лавров палить контору і забувши про обережність, говорить прямим текстом: «Вирішити питання ІДІЛ без Росії, неможливо». Тут нема з чим сперечатися. Мало того, саме створення ІДІЛ без Росії було б неможливим. Про це було відомо і раніше, і характер російських бомбардувань, спрямованих куди завгодно, але не на ІДІЛ, тільки підтвердив цей факт. До речі, російська преса залишила без уваги претензії Керрі до РФ саме в цьому питанні.

 

Стосовно «спільних дій», то товариш Обама особисто посилав товариша Путіна за відомоюадресою, з його пропозиціями щодо створення коаліції. Мало того, відбуваючи в Москву, Керрі знав про те, що коаліція щойно сформувалася і в неї увійшли понад 30 країн, включаючи вчорашніх антагоністів Ізраїль, саудитів і Туреччину. Що найсмішніше, неформальне лідерство в коаліції делеговано Туреччині.

 

До речі про Туреччину. Як тільки Лавров відзвітував про те, що в питанні Туреччини досягли взаєморозуміння, остання відразу внесла ясність в це питання, затримавши близько 30 російських суден, які бажали пройти чорноморські протоки. Якщо хтось не зрозумів цього натяку, то тут вже треба звертатися до лікаря.

 

Для того, щоб мешканцям Кремля було зручніше розуміти суть промови Керрі, прямо під час переговорів, Конгрес США зняв півстолітню заборону на експорт американської нафти за кордон. Цей елегантний хід, за своїм смисловим навантаженням, рівнозначний закручуванню вентиля на газовій трубі, яке демонстрував Путін. Тобто, Штати виходять на стратегічні ринки, які контролювала Росія. А якщо ще простіше, то Путіну було сказано: «Ти більше не зможеш заробляти на нафті і газі, твій час минув!»

 

Зрозуміло, що такий потужний фон створили для такої ж потужної промови Керрі, виголошеної особисто для товариша Путіна. Якщо раніше Путіна лякали прийдешніми неприємностями, то тепер ці неприємності йдуть попереду, а тлумачення їх – вслід.

 

Отже, про що насправді йшлося. Путіна цікавлять два основні питання: як отримати доступ до заморожених Штатами $ 140 млрд. особистих заощаджень і гарантії особистої безпеки. Схоже на те, що влітку йому давали і те й инше, але тоді він ще хотів додаток у вигляді «покер фейс» по Україні – збереження лиця. Тепер йому повідомили, що та пропозиція вже не дійсна і продати вихід РФ з Сирії та України вже не вийде. Це буде зроблено без бажання Путіна. А більше йому продавати нічого. Єдине, чим він ще може побарижити – злив ядерної зброї і території Росії.

 

З огляду на те, що більша частина сильних світу цього вирішила, що РФ не можна залишати в незмінному вигляді, бо там неминуче будуть з’являтися Путіни, Сталіни, Гітлери й инша погань, закриття проекту Росія вже встало на порядок денний. Національна особливість росіян – сліпа довіра до пастуха, може зіграти позитивну роль у демонтажі проекту. Швидше за все, Путіну висунули саме таку пропозицію, бо решта буде вирішуватися иншими шляхами, де думка чи інтереси Путіна і РФ не будуть враховуватися взагалі. Сирію зачистять як від ІДІЛ, так і від Асада. Якщо російський антикваріат буде заважати під ногами, то зачистять і його. З Україною питання теж вирішать легко і швидко, але тут єинший момент: Україна зараз саме в тому місці, звідки почнеться закриття загальної теми під назвою Росія.

 

Отже, чому Москва? Насправді Керрі дипломатично і дуже красиво звернувся до росіян. Їм показали, що час, коли вони могли своїми руками навести порядок у своїй країні, тим самим зберігши її, минув. Тепер доля Росії, і її досі заспаного населення, вже нікого не хвилює. Не змогли самі, значитьвирішать за вас. Цінна ложка до обіду.

 

Це – єдиний і основний посил, який Штати відправили через голову Путіна для всього російського населення. Але воно звично сіло перед зомбоящиком і з захопленням слухає відвертих брехунів, які не втомлюються повторювати стару пісню: «А в остальном, прекрасная маркиза, все хорошо, все хорошо!»

 

http://newsonline24.com.ua/v-ssha-reshili-zakryt-proekt-rossiya?_utl_t=fb

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


25.02.2016 155 0
Коментарі (0)

Çàãðóçêà...
15.06.2018

Фестиваль «Porto Franko» – це однозначно мистецький вибух, який зовсім скоро сколихне українську культурну спільноту. Олексій Гнатковський, актор, куратор фестивалю "Porto Franko 2018" розповів про особливості новітнього мистецького вибуху.

633
14.06.2018
Олена Британська

13 червня у дворику Палацу Потоцьких відомий франківський письменник Юрій Андрухович презентував свої улюблені уривки з нового роману «Коханці Юстиції» під музичний супровід одного з найцікавіших альтернативних гуртів молодої української сцени – «Сон Сови».

845
13.06.2018

Цього разу митці перетворять місто на повітряний порт, тож поруч із відомими світовими акторами, співаками, музикантами, художниками виступатимуть літаки та гелікоптери.

2132
11.06.2018

Нещодавно, в день народження відомого українського письменника, громадського діяча і політика Василя Стефаника, ім’я якого носить Прикарпатський національний університет, вуз відсвяткував своє 78-річчя.

1490
10.06.2018

У випуску говоримо про майбутню зустріч Трампа і Кім Чен Ина, "шабаш" на Інтері, антикорупційний суд, популізм Тимошенко, гру в карти з шуллерами, перекриття дороги в Делятині та економіку непризнаних республік.

1005 1
04.06.2018

За даними Департаменту патрульної поліції, минулого року сталося 3043 ДТП за участю громадського транспорту, у результаті яких було травмовано 955 осіб.

867

В політичних еліт звіряча вдача. Вітчизняна в тому плані відрізняється хіба що особливою підлістю. Владний звір лише здається неповоротким та вічно зайнятим переварюванням грошової маси. Його бюрократична повільність, коли він відчуває реальну тему або ж

340

Існує не така вже й  маргінальна гіпотеза, як здається на перший погляд, що тема «Гройсман в президенти замість Порошенка» вже не так  дратує чинного президента, як раніше. 

151

Ну шо, "господа прісяжні і засідатєлі, льод тронувся"?)) "Вагу нового франківського моста (в Пасічну) зменшили – задля економії коштів...", - каже підрядник, (не)-представник (не)-регіоналів...

1260

Процеси суспільного занепаду зазвичай відбуваються в три етапи. Перший етап називають «стадією тривоги». На цьому етапі негативні явища лише окреслюються, їхні вогнища зачіпають другорядні громадські структури.

317 1
11.06.2018

Стало відомо, що 8 червня поточного року над горами мексиканської столиці Мехіко уфологи виявили в небі дивний НЛО білого кольору. Мексиканські уфологи стверджують, що прибульці могли перебратися жити в гори, про що свідчать останні кадри НЛО недалеко ві

280
03.06.2018

Чоловік розповів виданню Mirror, що НЛО висіло на висоті близько 300 метрів і виглядало як яскраво-біла металева кулька. – Це безумовно не було літаком, і воно летіло дуже низько для супутника. Я знаю, як виглядають дрони, і на них воно теж

417
20.05.2018

Жителі Сполучених Штатів Америки розповіли уфологам про підозрілий об'єкт, який днями побачили в небі. У соцмережах користувачі почали сперечатися, стверджуючи, що в небі зафіксували не НЛО а ангела.

1148
11.05.2018

Археологи виявили стародавню скульптуру фараона, і ця знахідка свідчить про те, що описані в Біблії події — чиста правда. Розкопки проводилися на території сучасного Тель-Хацора. У давнину тут стояв велике місто Хацор.

1448
23.03.2018

То що, квасолька, гриби, бобові, капуста, бурячок, гарбуз, гречка, рисок і яблучка?

2785
11.06.2018

Людина йшла берегом і раптом побачила хлопчика, який піднімав щось з піску і кидав у море.

231
14.06.2018

За словами Ярослави Кравченко, “Дикий театр”, незалежний, це те, чого не дозволять зробити на академічній сцені.

225
14.06.2018

13-17 червня в Івано-Франківську проходить Міжнародний фестиваль актуального мистецтва "Porto Franko-2018".

1183
13.06.2018

На сцені облмуздрамтеатру глядачам показали унікальний балет австрійського хореографа Сімона Маєра “Oh, Magic”.

1648
13.06.2018

На другому поверсі Палацу Потоцьких глядач має можливість познайомитися зі старими оцифрованими відео міста та сучасним відео-артом.

914