агенція новин

США вирішили закрити проект Росія

 

 

Ми спеціально зробили паузу в коментарях про візит держсекретаря США Керрі в Москву для того, щоб дочекатися офіційних і неофіційних коментарів стосовно цього. Скажемо щиро, паузу можна було і не робити, бо реакція Москви настільки в’яла і шаблонна, що передбачити її було легко ще до того, як літак Керрі відірвався від бетону аеропорту ім. Даллеса в м. Вашингтон округ Колумбія.

 

Розкішні заяви Сергія Лаврова кажуть про те, що великі дози кокаїну не проходять безслідно навіть для таких тренованих діячів, як «Похмура конячка». Що лиш не плели росіяни – суцільна народна творчість. Тут і спільна боротьба з ІДІЛ, і вирішення конфлікту з Туреччиною, і взагалі – «за жисть». Найбільше тішать заголовки багатьох статей російської преси в стилі: «Керрі приїхав на аудієнцію до Путіна» і т.д. Все це спонукало нас розпочати серію статей з перекладом на зрозумілу мову того, що іноді відбувається. Це важливо для людей замучених Нарзаном, «русскім міром» та иншими важкими наркотиками.

 

Із серії: «Розшифровка чорної скриньки»

 

Отже, найголовніше питання, на яке російська преса і, звичайно ж, Путін з Лавровим, не дали осудної відповіді звучить так: «Чому в Москві?» Взагалі-то, Обама з Путіним зустрічається на багатосторонніх форумах, в перервах між виходом із зали і відвідинами туалету, а тут – Москва. Відповідь на це питання ми залишимо на фінал, а спочатку пройдемося по очевидних фактах.

 

Головне, про що віщають кремлівці, це нібито спільна боротьба з ІДІЛ. Будучи під глибоким наркозом, Лавров палить контору і забувши про обережність, говорить прямим текстом: «Вирішити питання ІДІЛ без Росії, неможливо». Тут нема з чим сперечатися. Мало того, саме створення ІДІЛ без Росії було б неможливим. Про це було відомо і раніше, і характер російських бомбардувань, спрямованих куди завгодно, але не на ІДІЛ, тільки підтвердив цей факт. До речі, російська преса залишила без уваги претензії Керрі до РФ саме в цьому питанні.

 

Стосовно «спільних дій», то товариш Обама особисто посилав товариша Путіна за відомоюадресою, з його пропозиціями щодо створення коаліції. Мало того, відбуваючи в Москву, Керрі знав про те, що коаліція щойно сформувалася і в неї увійшли понад 30 країн, включаючи вчорашніх антагоністів Ізраїль, саудитів і Туреччину. Що найсмішніше, неформальне лідерство в коаліції делеговано Туреччині.

 

До речі про Туреччину. Як тільки Лавров відзвітував про те, що в питанні Туреччини досягли взаєморозуміння, остання відразу внесла ясність в це питання, затримавши близько 30 російських суден, які бажали пройти чорноморські протоки. Якщо хтось не зрозумів цього натяку, то тут вже треба звертатися до лікаря.

 

Для того, щоб мешканцям Кремля було зручніше розуміти суть промови Керрі, прямо під час переговорів, Конгрес США зняв півстолітню заборону на експорт американської нафти за кордон. Цей елегантний хід, за своїм смисловим навантаженням, рівнозначний закручуванню вентиля на газовій трубі, яке демонстрував Путін. Тобто, Штати виходять на стратегічні ринки, які контролювала Росія. А якщо ще простіше, то Путіну було сказано: «Ти більше не зможеш заробляти на нафті і газі, твій час минув!»

 

Зрозуміло, що такий потужний фон створили для такої ж потужної промови Керрі, виголошеної особисто для товариша Путіна. Якщо раніше Путіна лякали прийдешніми неприємностями, то тепер ці неприємності йдуть попереду, а тлумачення їх – вслід.

 

Отже, про що насправді йшлося. Путіна цікавлять два основні питання: як отримати доступ до заморожених Штатами $ 140 млрд. особистих заощаджень і гарантії особистої безпеки. Схоже на те, що влітку йому давали і те й инше, але тоді він ще хотів додаток у вигляді «покер фейс» по Україні – збереження лиця. Тепер йому повідомили, що та пропозиція вже не дійсна і продати вихід РФ з Сирії та України вже не вийде. Це буде зроблено без бажання Путіна. А більше йому продавати нічого. Єдине, чим він ще може побарижити – злив ядерної зброї і території Росії.

 

З огляду на те, що більша частина сильних світу цього вирішила, що РФ не можна залишати в незмінному вигляді, бо там неминуче будуть з’являтися Путіни, Сталіни, Гітлери й инша погань, закриття проекту Росія вже встало на порядок денний. Національна особливість росіян – сліпа довіра до пастуха, може зіграти позитивну роль у демонтажі проекту. Швидше за все, Путіну висунули саме таку пропозицію, бо решта буде вирішуватися иншими шляхами, де думка чи інтереси Путіна і РФ не будуть враховуватися взагалі. Сирію зачистять як від ІДІЛ, так і від Асада. Якщо російський антикваріат буде заважати під ногами, то зачистять і його. З Україною питання теж вирішать легко і швидко, але тут єинший момент: Україна зараз саме в тому місці, звідки почнеться закриття загальної теми під назвою Росія.

 

Отже, чому Москва? Насправді Керрі дипломатично і дуже красиво звернувся до росіян. Їм показали, що час, коли вони могли своїми руками навести порядок у своїй країні, тим самим зберігши її, минув. Тепер доля Росії, і її досі заспаного населення, вже нікого не хвилює. Не змогли самі, значитьвирішать за вас. Цінна ложка до обіду.

 

Це – єдиний і основний посил, який Штати відправили через голову Путіна для всього російського населення. Але воно звично сіло перед зомбоящиком і з захопленням слухає відвертих брехунів, які не втомлюються повторювати стару пісню: «А в остальном, прекрасная маркиза, все хорошо, все хорошо!»

 

http://newsonline24.com.ua/v-ssha-reshili-zakryt-proekt-rossiya?_utl_t=fb

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


25.02.2016 223 0
Коментарі (0)

Çàãðóçêà...
18.09.2018
Олена Британська

Марафони стають дедалі популярнішими в Україні, а їх проведення протягом останніх років - типовим елементом міського життя. В Івано-Франківську поряд з велорухом популярності набирає біг.

544 1
14.09.2018

Його історія з Івано-Франківськом та Україною почалася з дружини майже дванадцять років тому. Він еквадорець, вона франківчанка – зустрілися в Лондоні.

799
13.09.2018

22-річний Роман Дитко робить прем'єрний хет-трик у професійній кар'єрі, а його "Прикарпаття" знищує "Зірку", добуваючи найбільшу перемогу сезону - 7:1.

324 1
12.09.2018

Архітектура будинку обов'язково розробляється індивідуально. При будівництві використовуються матеріали найвищої якості. Територія велика та комфортна зі зручним розташуванням.

437
08.09.2018
Марія Лутчин

Сильна, вольова, смілива. Усе це про франківчанку, ще донедавна посадовицю міськвиконкому, керівника у закордонній компанії, а нині – почесного пілігрима, Вікторію Шахоріну.

1898
07.09.2018
Олександра Бакун

На початку травня в приміському селі Хриплин мешканці вулиці Меживодівська перекрили рух великогабаритного транспорту зі щебенем, гравієм та піском. Люди скаржились на пилюку та болото...

1329

Немає нічого особливого в тому, що кожна людина з раннього дитинства хоче стати кимось.

270 1

Ми маємо вже зараз чимало претендентів на посаду президента, що стане, очевидно, ненадовго вакантною в році прийдешньому.

680

Чомусь побутує думка (ось і нині я її зустрів в інтернетрях), що першим нашим королем був Данило Галицький. Це не так.

1959

Блискуча перемога в Москві українського боксера. Можна по-різному відноситися до того, чи варто було проводити бій там, чи ні, та беззаперечним залишається факт: перемога українця.

945
13.09.2018

Дивовижно, але деяким очевидцям вдалося зняти корабель прибульців на відео.

2379
04.09.2018

В кінці серпня на один з районів Мексику обрушився найсильніший дощ з грозою, і місцевий житель вирішив зняти на відео нічне небо.

3089
01.09.2018

У США зняли на камеру планету, дані про яку нібито не розголошують в космічному агентстві країни.

9673 1
15.09.2018

Деякі люди дуже люблять лікуватися. Профілактика, як і боротьба з хворобою, перетворюється на справжній ритуал.

264
20.07.2018

Чак Норріс виступив з промовою перед студентами Університету Свободи (штат Вірджинія, США). Замість моральних настанов розповів про те, як Бог увійшов у його життя «ударом ногою з півоберта». За словами самого Чака, Бог направляє його шлях пр

1070
19.09.2018

Всі спроби фермера і його сусідів полагодити двигун були марні. Нарешті він покликав фахівця. Той оглянув трактор.

174
17.09.2018

Володар титулу "Містер світу" та актор Богдан Юсипчук шукає кохання в Інтернеті.

2197
17.09.2018

На площі Ринок відбувся фестиваль "Верховина в Івано-Франківську".

2347
15.09.2018

Олександр Валігурський — відомий на Прикарпатті КВН-щик, випускник калуського ліцею №10 Калушанину вдалося скинути близько 60 кілограмів.

997
15.09.2018

У Женеві готують до відкриття секс-кафе, де на сніданок разом з чашкою мокко або капучіно будуть «подавати» оральний секс.

530