агенція новин

Померла людина, яка довела, що була викрадена інопланетянами

 

У віці 80 років помер Чарльз Хіксон - легенда уфології, людина, яка не просто побувала на «літаючій тарілці», а й знайшла свідків цієї події. Так що з ним трапилося?


Чарльз - колишній бригадир суднобудівного заводу - трохи не дожив до 40-річчя свого кошмарного контакту з братами по розуму. Тоді, пізнім ввечері 11 жовтня 1973 року, він відправився на рибалку з товаришем по роботі, 19-річним Кельвіном Паркером. Самому Хіксон тоді було 42 роки.

 

Чоловіки ловили рибу з покинутого пірсу на річці Паскагоула в штаті Міссісіпі. І раптом почули свист, що переходить у шипіння, який доносився зверху і ззаду. Повернулись. За метр від землі і приблизно в 15 метрах від них висів чи диск, то чи циліндр з двома миготливими вогнями. Або вікнами.

 

- Не знаю, чи було це круглим або довгастим, - розповідав потім Чарльз. - Я бачив маленький купол зверху, але не міг розгледіти всю штуковину цілком. Не зрозумів навіть, якого вона була розміру.

 

«Штуковина» відкрила люк. З нього вибралися три постаті. І попрямували до рибалкам.

- І чому я не стрибнув у річку, щоб відплисти від них? - Багато років дивувався Паркер.

Істоти виглядали жахливо: сіра зморшкувата шкіра, дуже довгі руки, що закінчуються чимось на зразок колишній, ноги, схожі на слонячі. Голови росли прямо з плечей. Тобто шиї в істот відсутні. Там, де в людей повинні були знаходитися носи, стирчали якісь виступи, начебто морквин у сніговиків. Схожі освіти стирчали і з боків - на місці вух. Вони то втягувалися, то виповзали назовні.

Прямо під передніми «морквинами» розташовувалися вузькі прорізи, що віддалено нагадують роти. Око в прибульців або не було зовсім, або вони губилися в складках шкіри.

Істоти підпливли до Хіксон, не пересуваючи ніг. Двоє схопили його з обох сторін. Щось вкололо в руку і позбавило можливості рухатися. Чарльз міг лише дивитися, як істоти тягнуть його в свій апарат. Третій «слон» ніс на руках обм'якле тіло Паркера.


Усередині корабля не видно було ні сидінь, ні будь-якого устаткування - тільки дуже яскраве світло. Хіксон повис у повітрі, як космонавт у невагомості. Зі стіни вилізло щось, схоже на око, який став рухатися вперед і назад, немов би ретельно обстежуючи Хіксон. Потім істоти перевернули викраденого, а «очей» продовжував огляд.

Нарешті «слони» витягнули свою здобич назад на пірс. І відпустили. Хіксон тут же впав навзнак - ноги не слухалися. Поруч нерухомо стояв Паркер, розкинувши руки, наче в глибокому трансі. Бригадир поповз до товариша, але незабаром зрозумів, що може встати. У цей момент апарат злетів і зник, блимаючи блакитними вогнями. Всі пригода тривало близько 20 хвилин.

Паркер довго відмовлявся розповісти, що з ним сталося в НЛО, - мовляв, втратив свідомість, нічого не пам'ятаю. Але через 20 років розговорився: його принесли в інше приміщення і поклали на похилий стіл. З'явилося «маленьке» істота, по розумінню Паркера, жіночої статі. Оглянуло його. А потім застромив голку в чоловічу гідність, телепатично повідомивши, що шкоди від цього не буде.Через чотири години рибалки, трохи оговтавшись, поспішили в поліцію. Шериф Фред Даймонд і капітан Глен Рейдер побачили, що вони явно чимось вражені до глибини душі, але не повірили в історію про НЛО.

Щоб підловити оповідачів, поліцейські відвели їх в окрему кімнату, включивши приховану запис. Але й наодинці рибалки тряслися від страху, обмінюючись уривчастими фразами. А Кельвін так взагалі став на коліна і почав молитися.

Прослухавши запис, Рейдер зрозумів, що мужики не жартують, і зв'язався з базою ВПС Кислер. Там «контактерів» оглянули армійські лікарі. Переконавшись, що Хіксон і Паркер фізично здорові, військові влаштували перехресний допит. При цьому був присутній поліцейський Том Хантлі, який звернув увагу, що військові поводилися так, ніби кожен день чули про викрадення на борт НЛО. Коли Хіксон згадав, що руки істот нагадували клешні, два полковника переглянулися - мабуть, ця деталь була їм знайома.

 

hicksond2

 

Така от істота зростом приблизно 150 сантиметрів виплило з НЛО. Хіксон вважає, що його безпосередні викрадачі були біороботами

Хіксон вважає, що його безпосередні викрадачі були біороботами

Уфолог Джеймс Хардер, що перехопив естафету у військових, прийшов до висновку: «Там безумовно було щось позаземне ... Можна тільки припускати, звідки вони прибули і навіщо, але те, що вони були тут, - правда, в якій неможливо сумніватися ». Інший уфолог - Аллен Хайнекен - підтвердив: «Я не сумніваюся, що ці дві людини пережили щось жахливе».

Чарльз Хіксон пройшов перевірку на детекторі брехні. Коли випробування закінчилося, оператор вигукнув: «Схоже, що цей сучий син каже правду!» Офіційний висновок про перевірку було не таким емоційним: «Випробуваний щиро вірить, що бачив неземною корабель і був узятий на його борт якимись істотами».

Незабаром з'ясувалося, що НЛО над Паскагоулой бачили ще три людини - офіцер поліції Реймонд Бродус, член міської ради Юджин Сагалас і жінка, яка не захотіла назвати себе. Корабель був точно такої ж форми, як і описаний в ході допитів викраденими.

У 2001 році відставний офіцер ВМФ Майк Катальдо розповів, що того вечора він та два його супутника теж побачили над доками об'єкт. Вранці він зателефонував на базу ВПС Кислер і залишив телефон, але ніхто не зв'язався з ним, щоб уточнити подробиці.Коли виснажливі перевірки і допити закінчилися, Паркер потрапив у лікарню з нервовим розладом і довго лікувався. Навіть кілька місяців по тому руки у нього тряслися так, що він не міг працювати. Хіксон виявився більш стійким - нерви у бригадира загартувалися в Кореї, де він воював і був нагороджений п'ятьма медалями. Проте його пригоди аж ніяк не закінчилися ...

У січні 1974 року Чарльз полював і нарешті сів перекусити, поклавши рушницю на коліна. Раптом він відчув: всі навколо мовби застигло, звуки зникли і настала повна тиша. На галявині з'явився той же корабель, що й три місяці тому, - не приземлився, а з'явився з нізвідки. У його голові прозвучали слова: «Ми не хочемо завдати зла тобі чи кому б то не було. Ти зможеш спілкуватися з нами в подальшому. Ти витримав випробування. Ти обраний. Не треба боятися. Ми ще зв'яжемося з тобою ».

Потім прибульці застали Хіксон прямо у дворі будинку. НЛО він не побачив, але в голові знову прозвучали слова: «Ти повинен розповісти людям, що ми не завдамо зла. Ваш світ має потребу в допомозі. Ми допоможемо в майбутньому, поки не стало надто пізно. Ти ще не готовий це зрозуміти. Скоро ми повернемося ».
Кельвін і Чарльз - фото 1973 року, зроблені незадовго до викрадення Кельвін і Чарльз - фото 1973 року, зроблені незадовго до викрадення

Хіксон, звичайно, не поспішав виставляти себе на посміховисько, але 12 травня вони насправді повернулися, причому на очах у інших очевидців. Коли Чарльз їхав в машині з дружиною, сестрою і знайомими, з'явився корабель, який начебто збирався приземлитися прямо перед капотом. Хіксон зрозумів, що прилетіли за ним, і попросив водія зупинитися, але пасажирки впали в істерику, вимагаючи їхати якомога швидше. У цю мить Хіксон «почув» голос: «Їдьте. Буде інший час і місце для зустрічі ». Корабель більше не рухався і зник з очей за черговим поворотом.

Річницю викрадення Хіксон зустрів на тому ж пірсі з Вільямом Мендез з Мічиганського коледжу. Ніч пройшла без пригод, і вони вирішили поїхати в уфологічний центр «Старлайт» (там фахівці намагалися зв'язатися з НЛО за допомогою лазерів, прожекторів та іншої техніки). 12 жовтня в небі з'явився НЛО розміром з повний Місяць, від якого вниз виходять дві вібруючі лінії у вигляді букви V. Вчені навели об'єктиви, але не встигли зробити знімки: корабель зірвався з місця і зник. Хіксон не сумнівався, що прибульці стежать за ним, але телепатичних повідомлень на цей раз не було.

Аж до самої смерті Чарльз чекав, що прибульці повернуться, навмисне виїжджав в глухі місця. Але вони так і не виконали своєї обіцянки ...


ДО РЕЧІ...

Таких, як Хіксон, більше не залишилося

Більш легендарною особистістю, звичайно, була Бетті Хілл, яка стала першою землянкою, викраденої прибульцями. Принаймні до неї ніхто ні про що подібне не розповідав.

Бетті та її чоловіка Барні забрали на «тарілку» 19 серпня 1961 року. Теж обстежили. Але вигляд інопланетяни мали не такий, як описував Хіксон.
Барні помер в 1969 році, Бетті - в 2004-му. Тепер ось і Хіксон не стало. Не з ким і поговорити про прибульців ... Хіба що з Паркером? Але він чомусь не любить згадувати про той день. Може, через те уколу?

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


12.10.2011 1074 2
Коментарі (2)

Çàãðóçêà...

Dante 2011.10.13, 23:45
Який "криворукий" перекладавв даний текст?
Читач 2011.10.14, 09:56
Чим перекладали?
16.07.2019
Люся Грибик

Рік за роком, рік за роком і юна співачка з Івано-Франківська потрапила на велику сцену популярного шоу. 

410
11.07.2019

Зіновія Андрійовича у Надвірній знають багато років. Номер його мобільного — ніколи не був для мешканців загадкою, а двері його кабінету може вільно відчинити.

364
11.07.2019
Наталія Кушніренко

Андрій Іванчук - кандидат до Верховної Ради України по 88 виборчому округу, який охоплює Коломийський і Городенківський райони. Самовисуванець, 46 років.

486 1
10.07.2019

Володимир Зеленський назвав ймовірного очільника Івано-Франківської ОДА. Цю посаду може отримати чинний директор Бурштинської ТЕС Денис Шмигаль.

6524 1
10.07.2019

Говоримо з Оксаною Савчук про депутатську діяльність, нову якість політики і навіщо у парламенті представник від Франківська.

468
09.07.2019
Марія Лутчин

«Паттерн» – український кінотрилер з драматичним і динамічним сюжетом. Тут і гламур, і бійки, і погоні, і вбивство, і невидимі впливи таємних режисерів, і любов, яка перемагає.

1118

Наше ставлення до поточних подій залежить від точки зору. Східні філософи казали про бачення з мишачої нори...

1018

Ця публікація - практикум на тему "що робити".

1875 1

Недавно відмічали, за різною психологією, свято Перемоги і День Пам'яті.

1214

Карлос Кастанеда свого часу зауважив важливість того соціального імпульсу, що йде від дрібних (а хтось скаже – “побутових”) тиранів.

1335
28.06.2019

У США група сенаторів і заступник голови комітету Сенату з розвідки провели секретні слухання.

907
20.06.2019

Перед катастрофою в Чорнобилі робочі атомної електростанції нібито помітили в небі над містом містичне створіння.

1357 2
19.06.2019

Президент США Дональд Трамп засумнівався в існуванні невпізнаних літаючих об'єктів (НЛО) усупереч заявам американських пілотів про літальні апарати невідомої приналежності.

694
12.07.2019

На парафії святих Апостолів Петра і Павла у селі Старуня Богородчанського району відсвяткували храмове свято.

792
04.07.2019

У храм Святих Кирила і Методія у Крихівцях привезуть мощі Святого Апостола Юди Тадея для привселюдного вшанування.

764
06.06.2019

До мудреця прийшов воїн і сказав: − Послухай, я вже немолодий, багато часу провів у боях, і знаю, що смерть може наздогнати мене...

1674 1
18.07.2019

Фіртка вирішила поцікавитися, наскільки товстим має бути гаманець абітурієнта, щоб сісти на студентську лаву у місцевих ВНЗ.

14060
15.07.2019

Фіртка повідомляла, що у квітні минулого року міністр інфраструктури України Володимир Омелян вніс у Кабмін подання про звільнення з посади голови Укртрансбезпеки Михайла Ноняка.

7605
14.07.2019

Пресслужба Тіни Кароль спростовує інформацію про виступ співачки в агітаційному концерті у Бахмуті.

1411
14.07.2019

Вчора поховали загиблих дітей. Похорон відбувся в селі Мала-Тур'я. Відео похорону дітей виклали у мережу на Ютуб-каналі АвтоМайдан.

4782