агенція новин

Хто Правий?

 

 

Правий Сектор проти правопорушень та злочинів на території України. Пацани, а давайте ви покараєте, як браво покарали ви людей топ-гопника Леня, наприклад, суддю Івано-Франківського Господарського суда Гритсу, який збив насмерть людину і не поніс за це ніяких законних покарань, а разом з ним тих суддів, що затягнули справу ? А суддів, які щойно дали вольную  ректору Мельнику ? Може якихось капосних і прокурорів і мусорів ?

Чому б не стати на захист простих людей зі зброєю в руках ? Чому ?? Бо у них менше бабла, ніж в Балоги, Коломойського і ще ряду крупняків, що стоять швидкій в черзі за приватизацією низки ешелонів ПС (не всіх).  Тисячі посполитих скинуться по сто гривень за голову того чи іншого урода в мантії, в пагонах, і ви швидше за нуворишів 90-х станете мільйонерами, плюс добре славне ім’я захисників народу надовго і твердо без граніту вам забезпечене.  Без базара.

Там, де відбувається міфологізація так би мовити новітніх українських опришків  і козаків, там і сусідує поряд  деміфологізація. Контрабандний трафік через Закарпаття – величезні бабки, а кому вони не потрібні ? Тим патріотам із Правого Сектору, хто чесно воює на сході і мінімально дав себе приватизувати , або взагалі не дав, меркантильним інтересам парамілітарних  вождиків  чи великих папіків, як це відбулося в поєднанні першого і другого на днях в Мукачеві – очевидно більше потрібна цілісна незалежність і процвітання держави, за яку вони вбивають і вмирають на фронті.

Правий використовують неліві олігархи(а не виключено, що навіть в Ахметова появиться невдовзі свій «ПС» з усім неприхованим набором символіки, якщо вже не появився) з тим щоби тиснути на президентську вертикаль, включно з цією історією. Тепер на Банковій має дехто торпедово торопати, що в разі неправильного державно-приватного перерозподілу чи суто приватного відподілу, (читай ширше: внутрішнього і сутнісно геополітичного курсу держави), проти центру – будемо чесними, достатньо слабкого наразі – буде кинуто разючу відсіч під приводом чи то боротьби проти контрабанди, чи то проти корупції, фантазії технологам з утримування статусу кво вистачить.

Як би мав себе поводити Центр ? Центр, домінантно в особі гаранта Конституції і Головнокомандувача, давно би мав не номінально, а фактично одержавити воюючі батальйони, але при цьому направити їхню кипучу – і цілком справедливо – енергію проти тих же олігархів, що ними маніпулюють, і корупціонерів, хабарників, які  щоденно своїми діями підривають суверенітет держави Україна. Це запорука збереження не лише держави і подальшої її прогресії, а й самої влади, причому надовго.

А спеціально залишені  лише для того залишки незвільнених, не посаджених і не відправлених на вакації в пекло суддів, прокурорів і старого гарту міліціонерів, щоб прикривати і виправдати акти справедливості, які без сумнівів знайшли б підтримку серед населення обох берегів Дніпра. І тільки для цього.

І такий акт політичної волі за своєю легітимністю перекриє будь-який транш від МФВ  і довгостроковий пакт між ЄС і навіть вступ в НАТО.

Але мізки наших говермент-елітаріїв навчені здебільше сухою статистикою цифр в кращому разі держбюджету, для  самих них в найкращому – рахунків в швейцаріях. Тим не менше  історія учить, що якщо влада в критичний час для країни залишається нейтральною до проведення рішучих реформ ,ба навіть протидіє реформам, при цьому вона не користується достатньої підтримкою  в частини силовиків, то вона невідворотно падає.

І на жаль іноді затуманена свідомість у воюючих. Що важко зрозуміти, що створення внутрішніх протистоянь ослаблює і зовні ? Що, не маючи підтримки Заходу, війну не виграти ? Що, якщо фахові натівські експерти радять керівництву нашої армії вкрай уникати атакувальних просувальних дій, акцентувати на обороні, інакше шанси наші слабнуть, то чому Ярошові та компанії так рветься в напад ? І що вони, теоретично, якщо прийдуть до влади, будять робити з економікою країни ? Як будуть залучати інвесторів, позики і тд. ?

Але вина влади переважає провину ПС у цих всіх суперечливих ситуаціях. Вони-то реально воюють, бодай на одному фронті, щиро і затято, а як влада воює з безправ’ям і беззкаонням всередині ? ХРН.

У принципі, якщо державність України вкотре накриється в її історії мідним тазиком, то сонми озброянців на повідку в місцевих князьків отримають відсіч у формі «Правовий Сектор» і зі зброєю в тому числі. В тому числі і трофейною, нехай не сумніваються.

Тому краще за все, всім, крім поборників бездержавності, себто всім тим, для кого не існує ні митниці, ні границі країни з її суворо і чітко регламентованими правилами, без яких  відкривається пряма путь для експансії національних територій кремлеві,  і тим, хто вважає, що держава то йога рідна, невідчужувана  власність, вотчина, яку він оформив на останніх виборах за обіцянки і цяцянки, одномоментно злитися в екстазі на благо України. І плоди свої здобути.

Чому нам, громадянам, треба благати Дмитра Яроша очистити свої ряди від сміття ? Чому нам, громадянам,  ще більше треба благати діючу владу  очистити від ще більшого сміття і самоочиститися ? Чому проситити, а не вимагати ? Повторюю, позаяк далеко не єдиний в цьому твердженні: в разі чого – зброї і охочих буде достатньо. Та чи варто доводити до хаосу  ?..  Риторичне запитання. Українцям розуму вистачить, волі б ще достатньо. Права завжди нація, не сектор і не вектор. І вона дозріла до того, що наказує, поки що тихо: геть злодіїв з папірцями і геть бандитів з автоматами.

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


13.07.2015 Яв Назар 829 0
20.09.2019
Лілія Горковенко

У свідомості сучасного українця сформувався стереотип поліцейського, що охороняє публічний порядок та займається профілактикою правопорушень. Проте успіх служіння суспільству – в єдності трьох складових: навчання, практики та науки.

1720 1
17.09.2019

Пану Василю 42 роки, він має 200 голів породистих овець, часто носить традиційне гуцульське вбрання, хвацько грає на дримбі, допомагає іншим вівчарям і вірить, що гуцули і вівці – це нероздільно.

564
15.09.2019
Марія Лутчин

Тарас Назарук - керівник салону VOLT, який спеціалізується на доставці автомобілів зі США "під ключ". Компанія у своїй роботі керується принципом збереження довкілля через популяризацію електромобілів у місті.

1753
13.09.2019
Марія Лутчин

У неділю, 13 жовтня у Дністровському каньйоні відбудеться вже традиційне «Свято неба». Унікальне свято парапланеризму та дельтапланеризму цьогоріч пройде у форматі «Eco-Active Life Style».

1377
11.09.2019
Олена Британська

На форумі запрошені спікери обговорювали, що потрібно для залучення інвестицій та які умови зараз диктує світ, розглядали практичні кейси та підводні камені.

878
09.09.2019
Люся Грибик

У сучасному світі кожна жінка повинна мати кваліфікованого лікаря - гінеколога.

5801 2

Депутатську недоторканність скасували, ОК. Тут не про те, що вчора чимало потенційних «жертв» добровільно відали зброю своїм майбутнім «вбивцям».

506

Сьогодні так модно використовувати до всього слово "мульти". Мультиварка, мультивітаміни...

2263 2

Після жахливої катастрофи в Дрогобичі із людськими жертвами і втратою майна, де впав під"їзд житлового будинку.

801 1

Ціна росте хутчіш за міст – комусь це вигідно, еге ж?.. Замість потроєння вартості – мер навпаки міг отримати чималу компенсацію. Але чомусь так не зробив…

2624
17.09.2019

Кілька днів тому у невеличкому селі Вітрова Балка, що знаходиться у Полтавській області, сільські мешканці зафільмували НЛО.

440
11.09.2019

Здається, Всесвіт ніколи не перестане нас вражати!

401 1
30.08.2019

Понад сто років тому у віддаленому районі Сибіру пролунав потужний вибух, який був відчутний у радіусі 100 кілометрів.

1111
18.09.2019

Дитина приходить до місця, якого не знає і не розуміє. Чому мама каже мовчати? Чому тато не дозволяє бігати? Чому світять свічки та багато квітів?

211
18.09.2019

Більшість слів, які ми вимовляємо в повсякденному житті, впливають на наше майбутнє. Є слова, які притягують удачу, а є ті, які її відлякують.

509
20.08.2019

Мандрівний проповідник прийшов з важкою вістю у чуже місто.

995
20.09.2019

У селищі Більшівці історики натрапили на нові докази радянського терору — масове поховання закатованих українців.

4933 3
20.09.2019

Прикарпатець Віктор Худяк опублікував в мережі Фейсбук світлини наближення зими, відзняті на горі Паренки (1735 м).

1920 1
19.09.2019

На прилавках магазинів зустрічається масло селянське солодковершкове "Карпатське" 73% жиру.

3448
18.09.2019

В Івано-Франківську двоє дівчат прогулялися містом майже голяка.

43701 3