агенція новин

Хто Правий?

 

 

Правий Сектор проти правопорушень та злочинів на території України. Пацани, а давайте ви покараєте, як браво покарали ви людей топ-гопника Леня, наприклад, суддю Івано-Франківського Господарського суда Гритсу, який збив насмерть людину і не поніс за це ніяких законних покарань, а разом з ним тих суддів, що затягнули справу ? А суддів, які щойно дали вольную  ректору Мельнику ? Може якихось капосних і прокурорів і мусорів ?

Чому б не стати на захист простих людей зі зброєю в руках ? Чому ?? Бо у них менше бабла, ніж в Балоги, Коломойського і ще ряду крупняків, що стоять швидкій в черзі за приватизацією низки ешелонів ПС (не всіх).  Тисячі посполитих скинуться по сто гривень за голову того чи іншого урода в мантії, в пагонах, і ви швидше за нуворишів 90-х станете мільйонерами, плюс добре славне ім’я захисників народу надовго і твердо без граніту вам забезпечене.  Без базара.

Там, де відбувається міфологізація так би мовити новітніх українських опришків  і козаків, там і сусідує поряд  деміфологізація. Контрабандний трафік через Закарпаття – величезні бабки, а кому вони не потрібні ? Тим патріотам із Правого Сектору, хто чесно воює на сході і мінімально дав себе приватизувати , або взагалі не дав, меркантильним інтересам парамілітарних  вождиків  чи великих папіків, як це відбулося в поєднанні першого і другого на днях в Мукачеві – очевидно більше потрібна цілісна незалежність і процвітання держави, за яку вони вбивають і вмирають на фронті.

Правий використовують неліві олігархи(а не виключено, що навіть в Ахметова появиться невдовзі свій «ПС» з усім неприхованим набором символіки, якщо вже не появився) з тим щоби тиснути на президентську вертикаль, включно з цією історією. Тепер на Банковій має дехто торпедово торопати, що в разі неправильного державно-приватного перерозподілу чи суто приватного відподілу, (читай ширше: внутрішнього і сутнісно геополітичного курсу держави), проти центру – будемо чесними, достатньо слабкого наразі – буде кинуто разючу відсіч під приводом чи то боротьби проти контрабанди, чи то проти корупції, фантазії технологам з утримування статусу кво вистачить.

Як би мав себе поводити Центр ? Центр, домінантно в особі гаранта Конституції і Головнокомандувача, давно би мав не номінально, а фактично одержавити воюючі батальйони, але при цьому направити їхню кипучу – і цілком справедливо – енергію проти тих же олігархів, що ними маніпулюють, і корупціонерів, хабарників, які  щоденно своїми діями підривають суверенітет держави Україна. Це запорука збереження не лише держави і подальшої її прогресії, а й самої влади, причому надовго.

А спеціально залишені  лише для того залишки незвільнених, не посаджених і не відправлених на вакації в пекло суддів, прокурорів і старого гарту міліціонерів, щоб прикривати і виправдати акти справедливості, які без сумнівів знайшли б підтримку серед населення обох берегів Дніпра. І тільки для цього.

І такий акт політичної волі за своєю легітимністю перекриє будь-який транш від МФВ  і довгостроковий пакт між ЄС і навіть вступ в НАТО.

Але мізки наших говермент-елітаріїв навчені здебільше сухою статистикою цифр в кращому разі держбюджету, для  самих них в найкращому – рахунків в швейцаріях. Тим не менше  історія учить, що якщо влада в критичний час для країни залишається нейтральною до проведення рішучих реформ ,ба навіть протидіє реформам, при цьому вона не користується достатньої підтримкою  в частини силовиків, то вона невідворотно падає.

І на жаль іноді затуманена свідомість у воюючих. Що важко зрозуміти, що створення внутрішніх протистоянь ослаблює і зовні ? Що, не маючи підтримки Заходу, війну не виграти ? Що, якщо фахові натівські експерти радять керівництву нашої армії вкрай уникати атакувальних просувальних дій, акцентувати на обороні, інакше шанси наші слабнуть, то чому Ярошові та компанії так рветься в напад ? І що вони, теоретично, якщо прийдуть до влади, будять робити з економікою країни ? Як будуть залучати інвесторів, позики і тд. ?

Але вина влади переважає провину ПС у цих всіх суперечливих ситуаціях. Вони-то реально воюють, бодай на одному фронті, щиро і затято, а як влада воює з безправ’ям і беззкаонням всередині ? ХРН.

У принципі, якщо державність України вкотре накриється в її історії мідним тазиком, то сонми озброянців на повідку в місцевих князьків отримають відсіч у формі «Правовий Сектор» і зі зброєю в тому числі. В тому числі і трофейною, нехай не сумніваються.

Тому краще за все, всім, крім поборників бездержавності, себто всім тим, для кого не існує ні митниці, ні границі країни з її суворо і чітко регламентованими правилами, без яких  відкривається пряма путь для експансії національних територій кремлеві,  і тим, хто вважає, що держава то йога рідна, невідчужувана  власність, вотчина, яку він оформив на останніх виборах за обіцянки і цяцянки, одномоментно злитися в екстазі на благо України. І плоди свої здобути.

Чому нам, громадянам, треба благати Дмитра Яроша очистити свої ряди від сміття ? Чому нам, громадянам,  ще більше треба благати діючу владу  очистити від ще більшого сміття і самоочиститися ? Чому проситити, а не вимагати ? Повторюю, позаяк далеко не єдиний в цьому твердженні: в разі чого – зброї і охочих буде достатньо. Та чи варто доводити до хаосу  ?..  Риторичне запитання. Українцям розуму вистачить, волі б ще достатньо. Права завжди нація, не сектор і не вектор. І вона дозріла до того, що наказує, поки що тихо: геть злодіїв з папірцями і геть бандитів з автоматами.

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


13.07.2015 Яв Назар 744 0
25.06.2019

Тож для чого самодостатній, успішній людині, одному з найкращих нотаріусів України велика політика?

217 1
18.06.2019
Ігор КОСТЮК

Всі разом – гравці, тренерський штаб, керівництво клубу, його персонал сміливо можуть занести рік собі в актив. Найголовніше – ми утвердилися у першій лізі...

483
12.06.2019
Антикорупційна платформа

На ринку ремонту доріг можуть конкурувати підприємства, які мають сучасну техніку, використовують сучасні технології, мають досвід роботи та кваліфікованих працівників.

839 2
11.06.2019
Тетяна КІНДЮХ

Укріпити все. І бажано взимку. На Верховинщині із 36 природоохоронних заходів, гроші на які за останні три роки виділяли з обласного екологічного фонду...

1107
05.06.2019
Ростислав Ковтун

Так на Прикарпатті діє унікальний проект - «Родинна реабілітація учасників АТО». Ця авторська психологічна програма розроблена для родин з досвідом війн.

939
05.06.2019
Ольга СТЕЛЬМАШЕВСЬКА

Професійність, креатив, сміливість й навіть зухвалість, не заспокоєння минулими успіхами та стратегія сталого розвитку — це Міжнародний фестиваль мистецтв «Карпатський простір» у Івано-Франківську.

621

Наше ставлення до поточних подій залежить від точки зору. Східні філософи казали про бачення з мишачої нори...

225

Ця публікація - практикум на тему "що робити".

879 1

Недавно відмічали, за різною психологією, свято Перемоги і День Пам'яті.

570

Карлос Кастанеда свого часу зауважив важливість того соціального імпульсу, що йде від дрібних (а хтось скаже – “побутових”) тиранів.

748
20.06.2019

Перед катастрофою в Чорнобилі робочі атомної електростанції нібито помітили в небі над містом містичне створіння.

422 1
19.06.2019

Президент США Дональд Трамп засумнівався в існуванні невпізнаних літаючих об'єктів (НЛО) усупереч заявам американських пілотів про літальні апарати невідомої приналежності.

199
06.06.2019

Щодня на Землі з'являється все більше доказів присутності прибульців.

934
19.06.2019

В Івано-Франківську у храмі Св. Йоана Хрестителя, що на вулиці Микитинецькій, є чудотворна ікона Матері Божої Ласкавої Станиславівської.

22631
16.06.2019

День Святої Трійці - одне із головних християнських свят. Воно відзначається на 50-й день після Великодня, у 2019 році свято випадає на 16 червня.

471
06.06.2019

До мудреця прийшов воїн і сказав: − Послухай, я вже немолодий, багато часу провів у боях, і знаю, що смерть може наздогнати мене...

880 1
25.06.2019

Весільні сукні з Івано-Франківська підкорюють світ. Тетяна Гріг шиє їх для Європи, Америки та навіть Австралії.

3226
25.06.2019

У такий спосіб вони протестують проти жахливого стану дорожнього покриття і привертають увагу до необхідності ремонту.

1386
24.06.2019

Автобусна зупинка, під якою ховалися, мала кілька металевих конструкцій, сама мурована бетоном.

12287
24.06.2019

Тіна Кароль може похизуватися величезною армією шанувальників, які стежать за її життям не менш ретельно, ніж за творчістю.

820